O nas

W branży growej działamy od 2002 roku, czyli praktycznie od poaczątku istnienia rynku konsolowego w Polsce. W stałej ofercie posiadamy kilka tysięcy gier oraz konsole najnowszej generacji wraz z osprzętem.

Prócz wynajmu konsol i multimediów zajmujemy się sprzedażą gier za pośrednictwem sklepu internetowego sklepgekon.pl oraz w sklepach stacjonarnych (Wrocław, Elbląg, Ostrołęka). Można powiedzieć, że na grach znamy się jak mało kto :)

Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście gry ruchowe (Kinect / Move), jednakże urządzenia te słabo radzą sobie z silnym światłem słonecznym, stąd najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach zamkniętych. Jako alternatywę mamy zestawy wyposażone standardowo w 2 pady wraz z szerokim wachlarzem tytułów 'na każdą okazję'. Stereotyp że gry są wyłącznie dla dzieci już dawno przeminął a obecnie średni wiek gracza to około 30 lat.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, pragniemy stale poszerzać naszą ofertę o nowe gadżety, stąd niedawno dodane do oferty zestawy muzyczne Guitar Hero, Karaoke, gry quizowe z serii Buzz, gogle do wirtualnej rzeczywistości, sprzęt gastronomiczny na eventy m.in. Wata cukrowa, Popcorn, Bubble Waffle, Granita itd.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now